Theme 03

Tradice a zkušenosti

182 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Certifikát Autodesk

Žákům udělujeme Autodesk Certificate of Completion - celosvětově platný certifikát společnosti Autodesk.

více info Theme 01
Theme 02

Projektové dny pro žáky ZŠ

Pro základní školy pořádáme projektové dny, při kterých se žák zapojí do života naší školy a seznámí se s technickým oborem.

více info Theme 02

Pohár primátora hl. m. Prahy




To, že Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára žije nejen učením, ale i sportem, je všeobecně známé. Podíváme-li se do historie, opakovaně zaznamenáme vysoké příčky v tradiční soutěži o nejsportovnější školu v Praze. Ale to, co se podařilo v posledních dvou letech, nemá obdoby! V soutěži o pohár primátora hl. m. Prahy, ve školním roce 2018/2019, škola obsadila 1. místo v kategorii chlapců a 3. místo v kategorii dívek. O rok dříve, tedy ve školním roce 2017/2018, škola v této krajské soutěži obsadila 1. místo – a to jak v kategorii chlapců, tak i v kategorii dívek. Celkově v historii soutěže od roku 2000: hoši 10 x 1. místo + 1 x 2.místo, 1 x 4. místo, 3 x 5. místo, dívky 1 x 1. místo, 1 x 2. místo, 2 x 3. místo. Tím se potvrzuje, že žákům poskytujeme nejen dobré podmínky ke studiu, ale také zázemí pro sport a mimoškolní činnost.

Mimoškolní soutěže

Lehká atletika
2.místo - krajské kolo Středoškolský pohár dorostenců
Členové družstva: Červený 1.A, Forman 1.C, Hynek 3.D, Kárník 2.E, Pánek 2.B, Šmida 1.A, Krenek 2.D
5.místo - krajské kolo Středoškolský pohár dorostenky
Členky družstva: Levinská 1.E, Bucková 2.F, Cahynová 4.D, Dufková 4.D, Křikavová 2.C, Knappová 1.D, Neveršilová 1.D, Zahradníčková 3.F, Cooková 2.C

Přespolní běh
14. místo - přebor Prahy - hoši
Členové družstva: Ullmann 3.C, Dzhurynskyy 2.G, Holoubek 1.D, Trčka 2.A, Shorban 2.C
14. místo - přebor Prahy - dívky
Členky družstva: Bucková 2.E, Cahynová 4.D, Kajgrová 3.F, Neuradová 1.B, Golonka 1.F, Špaková 4.C

Beachvolbal
9. místo - hoši - přebor Prahy
Členové družstva: Semerád 1.D, Svárovský 1.B
3. místo - dívky - skupin - přebor Prahy
Členky družstva: Šamšová 2.G, Štělánková 2.E, Zelenková 2.C

Házená
4. místo - skupina Středoškolský pohár družstev -
Členové družstva: , Altala 3.C, Adam 2.F, Nikodem 2.B, Dvořáček 1.A, Ulman 3.C, Šuchma 2.F, Šmiták 2.D, Mészáros 4.B, Puchmajer 1.B, Herman 1.B, Weig 1.B, Konrad 1.B, Kulík 1.F
3. místo Středoškolský pohár družstev -
Členky družstva: Cahynová 4.D, Kaislerová 4.F, Šamšová 2.G, Hrubá 4.C, Hogenová 4.F, Zahradníčková 3.F, Havlíková 3.F, Žáková 2.B, Fialová 2.B, Cooková 2.C, Kolesničenko 3.F

Plavání
4. místo - Středoškolský pohár družstev - hoši
Členové družstva: Kořínek 2.B, Krenek 2.D, Nedvídek 2.C, Hraba 3.B, Novák 2.B, Kvasnička 2.E
8. místo - Středoškolský pohár družstev - dívky
Členky družstva: Čermáková 3.C, Štípková 3.C, Havelková 3.C Staňková 4.E, Pipková 2.D, Levinská 1.E

Silový víceboj
2. místo - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Dudla 3.D, Rashnik 1.E, Šmejkal 1.A, Pazourek 4.D
2. místo - Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Zahradníčková 3.F, Brůhová 3.F, Cooková 2.C, Longinová 1.F

Šplh
2. místo - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Dudla 3.D, Rashnik 1.E, Pazourek 4.D, Hakl 2.B
1. místo - Středoškolský pohár - dívky, 6.místo Republikové finále
Členky družstva: Zahradníčková 3.F, Cooková 2.C, Benešová 3.E, Kolesnichenko 3.F

Basketbal
2. místo - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Hauzer 4.C, Šícha 4.C, Pelech 3.C, Pánek 2.B, Pergner 3.A, Weig 1.B, Neumann 3.A, Palas 1.E, Kulík 1.F, Šesták 2.C
3. místo - skupina Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Cahynová 4.D, Hrubá 4.C, Cooková 2.C, Fialová 2.B, Špačková 3.C, Kadlecová 4.F, Potočková 4.C, Zemanová 3.C, Hodková 2.E

Badminton
5.-8. místo -Středoškolský pohár - mix
Členové družstva: Černý 4.C, Vítek 4.C, Rychna 2.C, Bašta 4.C Potočková 4.C, Hrubá 4.C, Neuradová 1.B

Stolní tenis
5. místo - -Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Šmíd 1.A, Sloup 1.D, Páleník 1.D, Studenovský 1.D
4. místo - Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Hrubá Hrubá 3.C, Potočková 4.D, Vallová 2.E

Volejbal
3. místo - skupina - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Svárovský 1.B, Němeček 1.B, Kos 1.C, Dzhurynskyy 2.G, Trčka 2.A, Trojan 3.D, Šálek 4.E, Luong 3.B, Kvasnička 3.B
4. místo - skupina - Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Nosálová 4D, Střílková 3.A, Cahynová 4.D, Kaislerová 3.F, Šamšová 1.G, Štěpánková 1.E, Hogenová 4.F, Zelenková 2.C

Florbal
2. místo Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Kerzel 4.D, Plaček 4.D, Lubina 4.B, Šimek 1.E, Fajt 3.A, Lazorik 3.A, Straka 1.C, Špaček 3.E, Forman 1.C, Melkes 3.E, Studenovský 1.D, Hájek 3.D, Dvořáček 1.A
5. místo - skupina - Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Hrubá 4.C, Potočková 4.C, Cahynová 4.D, Taterová 2.G, Kadlecová 4.F, Turková 2.G, Žáková 2.B, Halamová 2.D, Tolopčenková 4.D, Fialová 2.B

Fotbal
4. místo - Praha 4 - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Duna 3.A, Šmiták 2.D, Dvořák L. 3.B, Trčka 2.A, Dvořák J. 3.F, Dzhurynskyy 2.G, Knap 2.C, Brdlík 2.G, Vávra 4.F, Brt 2.E, Eltifi 4.F, Pazdera 1.A, Šuchma 2.F, John 3.D, Dvořák D. 3.D

Minifotbal
8. místo - krajské kolo Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Duna 3.A, Vávra 4.F, Eltifi 4.F, Trčka 2.A, Knap 2.C, Dvořák L. 3.B, Dvořák J. 3.F, Dvořák D. 3.D, Dzhurynskyy 2.G

Sportovní lezení
1. místo - Středoškolský pohár - hoši
Členové družstva: Maxima 3.C, Svoboda 4.A, Hakl 2.B, Šmejkal 1.A
6. místo - Středoškolský pohár - dívky
Členky družstva: Smolová 4.F Kaislerová 4.F,Turková 2.G, Kripnerová 3.A

Juniorský maraton
19. místo - Středoškolský pohár - hoši, dívky
Členové družstva: Merkes 3.F, Marhold 2.A, Bucková 2.E, Hušek 1.C, Neveršilová 1.D, Holoubek 1.D, Neuradová 1.B, Štolba 1.C, Mayer 1.D, Shorban 2.C
Zúčastnilo se i družstvo profesorů (Blažej, Bosák, Kraják, Grygar, Maršíková)

Orientační běh
6. místo - Středoškolský pohár - hoši, dívky
Členové družstva: Marhold 2.A , Melkes 3.E, Shorban 2.C, Nožina 2.C, Rychna 2.C
Členky družstva: Vallová 2.E, Dvořáková 2.F, Leiblová 2.F, Cooková 2.C, Havlíková 3:F, Neveršilová 1.D

Softball
2. místo Středoškolský pohár - hoši,dívky, 2. místo Mistrovství republiky
Členové družstva: Hynek 3.B, Ullman 3.C, Ryšavý 3.A, Strejc 4.B, Pidrman 3.A, Svoboda 3.B, Trčka 2.A, Nedvídek 2.C, Brůhová 3.F, Neumann 3.A, Konrád 1.B, Longinová 1.F

Běh Reitknechtkou - říjen 2018

Místo1. a 2. ročník - hoši3. a 4. ročník - hoši1. až 4. ročník - dívky
JménoTřídaJménoTřídaJménoTřída
1.Vitaliy Shorban2.CFilip Ullman3.CKlára Knappová1.D
2.Philip Krenek2.DPetr Pelech3.CNicola Neuradová1.B
3.Adam Holoubek1.DMatyáš Maxima3.CLucie Staňková4.E
Účast: 51 chlapců a 19 dívek 1. – 4. ročníků.

37. ročník Stavařské laťky - duben 2019

MístoMladší dorostenciStarší dorostenciDívky
JménoTřídaVýkonJménoTřídaVýkonJménoTřídaVýkon
1.Josef Pánek2.B171Mikuláš Vybíral3.A165Karla Brůhová3.F147
2.Matěj Červený1.A160Jakub Neumann3.A165Adéla Longinová1.F144
3.Ondřej Kupka2.A155Jakub Slamka3.F150Lauren Cooková2.C141
Účast: 29 chlapců a 14 dívek 1. – 4. ročníků.

Sportovní dny školy - červen 2017

TřídaFotbalNohejbalVolejbalStreetBodyPořadí
v ročníku
1.A111636362.
1.B331112293.
1.C16121616601.
1.D6663217.
1.E27610254.-5.
1.F65112246.
1.G11626254.-5.
2.A11111212461.
2.B7266214.
2.C6298253.
2.D1212103372.
2.E2722136.
2.F2628185.
3.A2923165.
3.B1211810411.
3.C112712322.-3.
3.D6966274.
3.E77126322.-3.
3.F2252116.

Novinky - co je nového?

Zájezd do Norimberku

Dne 20.6.2019 škola uspořádala zájezd do Norimberku, kterého se zúčastnilo 49 žáků z různých tříd.

Pohár primátora hl. m. Prahy

V pondělí 10.6.2019 jsme si v Brožíkově sále Staroměstské radnice, z rukou radního hlavního města Prahy, převzali Pohár primátora pro celkového vítěze sportovních soutěží v Praze. Chlapci se umístili na 1. místě a dívky na 3. místě.

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Uzavření školního roku 2017/2018
7:30 Zahájení školního roku 2018/2019
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
17:30 Třídní schůzky 1. ročníku
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Praktická maturitní zkouška z STK, OPS - podzimní termín
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2017/2018
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2017/2018
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
FOR ARCH 2018 - celá škola
Státní svátek
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
13:00 Běh Reiknechtkou 26. ročník
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
17:00 Den otevřených dveří I.
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
Schola Pragensis 2018
17:00 Den otevřených dveří II. - Den stavitelství a architektury
Schola Pragensis 2018
Schola Pragensis 2018
17:00 Den otevřených dveří III.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Ředitelské volno
Ředitelské volno
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
17:00 Den otevřených dveří V.
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 31. ledna 2019
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl
19:00 Maturitní ples školy (č. 84) v Lucerně
Ředitelské volno
37. ročník Stavařské laťky
Písemná maturitní práce z CJL
Písemná maturitní práce z ANJ
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín
Architektura Prahy (soutěž 3. ročníku)
Velikonoční prázdniny
Ostatní svátek
Velikonoční pondělí
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F s datem 30. dubna 2019
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.B, 4.C, 4.D
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z STK, OCP tříd 4.B, 4.C, 4.D
Přijímací zkoušky - 1. náhradní termín
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Přijímací zkoušky - 2. náhradní termín
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.E, 4.F
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Slavnostní předání maturitního vysvědčení
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 28. června 2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Uzavření školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Zahájení školního roku 2019/2020