Theme 03

Tradice a zkušenosti

185 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Certifikát Autodesk

Žákům udělujeme Autodesk Certificate of Completion - celosvětově platný certifikát společnosti Autodesk.

více info Theme 01
Theme 02

Přijímací řízení

V přijímacím řízení pro školní rok 2022/2023 přijmeme 168 uchazečů do 6 tříd prvního ročníku.

více info Theme 02

Důležité kontakty a spojení

Ústředna:   261 217 206
Naše webová stránka:   http://www.spsgocar.cz
Emailová adresa školy:   sekretariat@spsgocar.cz
ID datové schránky:   dczz53f
Poštovní doručovací adresa:   Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára,
Družstevní ochoz 1659/3, 140 00 Praha 4
IČO, IZO, REDIZO:   49624059, 000-638358, 600005071
  
Pověřenec pro ochranu osobních údajů:   Mgr. Eva Šmídová, Moore Czech Republic s.r.o, Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8, tel.: 731 609 403, e-mail: consultant@moore-czech.cz
KontaktJménoTelefonE-mail
Kancelář školy
provozní doba: 8:00 až 15:00 hodin
Hana Weber261 212 572sekretariat@spsgocar.cz
Ředitel školyIng. Bc. Tomáš Langer261 213 904reditel@spsgocar.cz
Statutární zástupce řediteleMgr. Martina Zdražilová261 213 963zastupce1@spsgocar.cz
Zástupce ředitele pro provozní
řízení školy a koordinaci
mezinárodních projektů
Dr. phil. Jan Tesař244 016 226zastupce2@spsgocar.cz
Výchovný poradceMgr. Jitka Vozničková244 016 236voznickova@spsgocar.cz
Kariérový poradcePhDr. Iva Milerová244 016 251milerova@spsgocar.cz
Zástupci školské radyIng. Lukáš Wretzel244 016 266rada@spsgocar.cz
Ing. arch. Bc. Vojtěch Kořalka,
Ing. Paed. IGIP
244 016 209
Školní jídelnaBc. Daniel Hartman244 016 270
778 468 482
jidelna@spsgocar.cz
Pronájem tělocvičnyMgr. Jiří Bosák244 016 262
721 420 731
fitness@spsgocar.cz
Správce školní chatychata@spsgocar.cz

Přístup do školy o prázdninách

V období prázdnin od 1.7. do 24.8.2022 lze vyřizovat neodkladné záležitosti v kanceláři školy v pracovní dny od 9 do 11 hodin. Žákům, kteří se potřebují připravovat na opravnou zkoušku, bude umožněn přístup ke školním počítačům od 22.8.2022, v pracovní dny od 8 do 12 hodin.

Situační plán školy v Praze 4

METRO trasa C - stanice PANKRÁC (10 minut pěší chůze)
BUS linka č. 188 - zastávka SDRUŽENÍ (5 minut pěší chůze)
TRAM linka č. 18 - zastávka NA VESELÍ (7 minut pěší chůze)

GPS: 50.0543275N, 14.4467844E

Zajímavá témata

Škola má dobré podmínky pro výuku i využití volného času

Škola je umístěna v klidném tichém prostředí s výbornou dostupností MHD. Výuka se realizuje v moderní rozsáhlé velkoryse vystavěné, provozně a ekonomicky nenáročné budově (energetická náročnost budovy: A - mimořádně úsporná). Každá třída má vlastní kmenovou učebnu. Moderní učebny výpočetní techniky, velmi dobře vybavené odborné učebny, multimediální učebny a laboratoře, studovna a mimořádně dobré zázemí pro sport (tělocvičny, posilovna, horolezecká stěna, venkovní hřiště) vytváří žákům kvalitní předpoklady ke studiu. Internet mohou žáci využívat na všech školních počítačích i mimo výuku nebo na vlastním notebooku prostřednictvím bezdrátové sítě, která pokrývá areál školy.

Novinky - co je nového?

Prázdninový provoz

Od 1.7. do 24.8. lze vyřizovat neodkladné záležitosti v kanceláři školy v pracovní dny od 9 do 11 hodin.

Celostátní kolo SOČ

Žáci Jakub Roidt a Filip Přibyl (oba ze 3.B) se umístili na 1. místě v krajském a celostátním kole SOČ s projektem "Revitalizace zámku Liběchov - architektonické studie nových objektů".

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2021/2022
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2021/2022
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2021/2022
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2021/2022
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2021/2022
Uzavření školního roku 2021/2022
7:30 Zahájení školního roku 2022/2023
Školení BOZ žáků 2. a 3.ročníků před nástupem do výuky praxe
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Praktická maturitní zkouška POS, STA - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Praktická maturitní zkouška STK - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.A
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2021/2022
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2021/2022
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.B
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
FOR ARCH 2022
Státní svátek
13:00 Běh Reitknechtkou 29. ročník
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
Státní svátek
17:00 Den otevřených dveří I.
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
17:00 Den otevřených dveří II.
Státní svátek
Schola Pragensis 2022
Schola Pragensis 2022
Schola Pragensis 2022
17:00 Den otevřených dveří III.
Šachový turnaj
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
17:00 Den otevřených dveří V.
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 31. ledna 2023
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
19:00 Maturitní ples školy (č. 86) v Lucerně
Změna začátku vyučování
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl
Písemná maturitní práce z CJL (termín bude upřesněn)
Písemná maturitní práce z ANJ (termín bude upřesněn)
Velikonoční prázdniny
Ostatní svátek
Velikonoční pondělí
39. ročník Stavařské laťky
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín (termín bude upřesněn)
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín (termín bude upřesněn)
Soutěž 3. ročníku: Architektura Prahy (termín bude upřesněn)
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F s datem 28. dubna 2023
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Předmaturitní volno tříd 4. ročníku
Předmaturitní volno tříd 4. ročníku
12:30 Studentský Majáles ?
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.B, 4.D
Přijímací zkoušky - 1. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Přijímací zkoušky - 2. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E, 4.F
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.C, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.C, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.C, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.C, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.C, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 30. června 2023
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2022/2023
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2022/2023
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2022/2023
Uzavření školního roku 2022/2023
Zahájení školního roku 2023/2024